19.9.2018

AŠK Bravo – NK Dolomiti 11:0 (5:0)

Ekipa AŠK Bravo še drugo sredo zapored igra pokalno tekmo. Tokrat se v pokalu MNZ Ljubljana, v 1. krogu merijo proti NK Dolomiti iz Dobrove. Ekipi sta se v obdobju 2013-2015 med sabo pomerili trikrat, enkrat v ligi MNZ in dvakrat v Regionalni ljubljanski ligi. Vedno pa so bili boljši nogometaši AŠK Bravo.

Člani, pokal MNZ Ljubljana, 1. krog,
Huč 9. 58., 65., Gajić 15., 34. 74. 80., Zemljak 18., Torra 25' (11-m), 47. (11-m), Križan 70';

1. POLČAS

1' začetek tekme
7' prodor po desni Jetmir Torra, podaja v kazenski prostor
9' GOOOLLLL AŠK Bravo – NK Dolomiti 1:0, po odbiti žogi v kazenskem prostoru je do nje prišel Marko Huč, ki je zanesljivo zabil
15' GOOOLLLL AŠK Bravo – NK Dolomiti 2:0, slabo izbita žoga iz obrambe Dolomitov, do žoge je prišel Luka Gajič in zadel za 2:0
18' GOOOLLLL AŠK Bravo – NK Dolomiti 3:0, lepa podaja v kazenski prostor, kjer je žogo lepo sprejel Matej Zemljak in dosegel debitantski gol v dresu AŠK Bravo
23' strel po izbiti žogi iz kota, močno je streljal Jaka Ihbeisheh in zadel prečko
25' GOOOLLLL AŠK Bravo – NK Dolomiti 4:0, strelec: Jetmir Torra (11-m). Najstrožja kazen je bila dosojena zaradi prerivanja v kazenskem prostoru
34' GOOOLLLL AŠK Bravo – NK Dolomiti 5:0, strelec: Luka Gajič. Natančen udarec izven kazenskega prostora v spodnji desni kot gostujočega vratarja
40' prvi strel proti vratom AŠK Bravo, a Jan Vošnjak je bil odlično postavljen
45' konec 1. polčasa

2. POLČAS

46' začetek 2. polčasa
47' GOOOLLLL AŠK Bravo – NK Dolomiti 6:0, strelec: Jetmir Torra (11-m). Najstrožja kazen je bila dosojena zaradi spotikanja v kazenskem prostoru
62' 2x menjava AŠK Bravo: OUT: Nik Čater, Matevž Turkuš, IN:  David Brekalo, Mitja Križan
58' GOOOLLLL AŠK Bravo – NK Dolomiti 7:0, pred vratarjem nasprotnika je Marko Huč odlično odreagiral in gol dosegel s peto
65' GOOOLLLL AŠK Bravo – NK Dolomiti 8:0, težko podajo je Marko Huč z glavo preusmeril v gol
67' odličen strel izven kazenskega prostora Luka Gajić, vratar NK Dolomiti je bil na mestu
70' GOOOLLLL AŠK Bravo – NK Dolomiti 9:0, strelec: Mitja Križan. odlična podaja v osrčje kazenskega prostora, kjer je žogo pričakal Križan
74' GOOOLLLL AŠK Bravo – NK Dolomiti 10:0, strelec: Luka Gajić. Še drugi igralec, ki je zabil 3 gole na tekmi proti NK Dolomiti
80' GOOOLLLL AŠK Bravo – NK Dolomiti 11:0, strelec: Luka Gajić, ki je dosegel 4 gole proti ekipi iz Dobrove
84' sodnik je zaradi močnega naliva dvoboj predčasno prekinil in končal tekmo.

Ker je bilo odigranih več kot dve tretjine tekme, se tekma opredeli kot odigrana!