13.4.2018

AŠK Bravo - NK Drava 2:1 (0:0)

Že drugi teden zapored ekipa AŠK Bravo igra kot gostitelj. Tokrat so na Športni park Ljubljana  prišli nogometaši NK Drava Ptuj. Prvi medsebojni obračun se je na Ptuju končal z minimalno zmago Drave z 1:0. V zadnjem krogu 2. SNL je AŠK Bravo zmagala z 1:0 proti NK Dob, NK Drava pa je doma izgubila proti ND Ilirija 0:4.

Člani, 2. SNL, 23. krog,
AŠK Bravo – NK Drava Ptuj 2:1 (0:0)
Jugovar 50., Đajić 55.; Bizjak 75.

1. POLČAS

1' začetek tekme AŠK Bravo – NK Drava
14' podaja v kazenski prostor Žana Trontlja, a je bil vratar NK Drava na mestu
16' prosti strel NK Drava, streljal je Nastja Čeh, a je Igor Vekić
17' protinapad po desni strani Domna Jugovarja, a so branilci Drave žogo izbili v kot
19' odlična akcija AŠK Bravo, po podaji Agboyija je z glavo streljal Žan Zaletel. Žoga je pristala v golu, a je bil prepovedan položaj
23' rumeni karton Žan Trontelj
29' dobra podaja v kazenski prostor AŠK Bravo, streljal je Andraž Kolar, a je žoga čez gol
30' grob prekršek nad Domnom Jugovarjem, Mitja Rešek pa je prejel ''le'' rumeni karton
31' podaja na levo stran kazenskega prostora proti Harisu Kadriču, a je Šeliha diagonalni strel ubranil.
35' odlično posredovanje našega vratarja Igorja Vekića
37' rumeni karton Obvokha Agboyji
39' proti strel Nastja Čeh, a je izjemno posredoval Igor Vekić in žogo izbil v prečko
46' rumeni karton Marko Klemenčič

2. POLČAS

46' začetek 2. polčasa
46' menjava AŠK BRAVO: IN: Žan Zaletel, OUT: Marko Klemenčič
50' GGGOOOOOLLLLL strel od daleč Domen JUGOVAR!!!!! AŠK BRAVO – NK Drava  1:0
55' GGGOOOOOLLLLL odlična akcija AŠK Bravo, podaja proti Milanu Đajiću, ki je zanesljivo zadel. AŠK BRAVO – NK Drava  2:0
59'  prosti strel Nastja Čeh, žoga je zadela živi zid
63' strel v kazenskem prostoru AŠK Bravo, poskušal je Jaka Bizjak, a je bila obramba
66' menjava AŠK Bravo: IN: Macel Kene, OUT: Haris Kadrić
67'  prosti strel Nastja Čeh, podaja v kazenski prostor a so igralci Drave zgrešili gol
75' GOL NK Drava. Jaka Bizjak je preigraval v kazenskem prostoru in dosegel gol AŠK BRAVO – NK Drava  2:1
81' rumeni karton Denis Vezjak (NK Drava)
82' prosti strel Ovbokha Agboyji, strel je letel preveč po sredini gola
87' strel od daleč Jon Šorn, a je žoga zletela mimo Bravovih vrat
90'+ konec tekme in 11. zmaga AŠK Bravo v 2. SNL