3.11.2018

AŠK Bravo - NK Drava Ptuj 1:0 (0:0)

Ekipa AŠK Bravo se v 14. krogu 2. SNL na domačem igrišču meri proti NK Drava. Obračun dveh ekip, ki sta v vrhu, zelo izenačene, lige. Na zadnjem medsebojnem obračunu v slovenskem pokalu sredi avgusta je AŠK Bravo sredi Ptuja slavil z 2:0. Neposredni prenos si je mogoče ogledati na Sport Klubu 1.

člani, 2. SNL, 14. krog,
AŠK Bravo - NK Drava Ptuj 1:0 (0:0)*
Agboyi 53' (11-m)

Neposredni prenos na Sport Klub 1.

1. POLČAS

1' začetek tekme
8' poskus Palamarja z visokim diagonalnim strelom
12' protinapad NK Drava, podaja z desne strani, streljal je Jaka Bizjak
24' po polovici 1. polčasa še vedno 0:0, precej zahtevna tekma, podlaga je zelo drseča
28' podaja Jugovarja, strel Mustafe Nukiča, a je meril nenatančno
29' prodor Matevža Turkuša po desni, lepa podaja v kaz. prostor, še en poskus Aleksandra Palamarja na z druge strani, a je obramba Drave posredovala
29' protinapad AŠK Bravo, prodor po desni Mustafa Nukić, streljal je v bljižni vratarjev kot, obramba Šelige
32' diagonalni strel Mitje Reška čez gol
35' strel od daleč Luka Lovenjak, obramba vratarja Grila
36' strel z desne strani Mustafa Nukić, Šeliga brani
37' podaja Fanimoja z desne strani, strel Pirtovška čez gol
40' dobra akcija AŠK Bravo, podaja Turkuša iz desne pred gol, a tam je ni nihče prestregel
42' kombinacija na robu kazenske prostora Drave, strel od daleč Aleksandra Palamarja, a je meril čez gol

2. POLČAS

46' začetek 2. polčasa
47' hiter protinapada AŠK Bravo, priložnost je imel Milan Đajić
53' GGOOOOOLLLLL iz 11-metrovke je bil uspešen Ovbokha Agboyi

(11-m je priigral Darko Zec na katerim je bil storjen prekršek v kaz. prostoru)
65' prosti strel NK Drava, Jaka Bizjak je zadel živi zid
69' prodor Drave po levi strani, streljal je Jon Šporn, a je Domen Gril ubranil
72' protinapad AŠK Bravo, kombinacija Palamar – Nukić, a je slednji slabo meili
73' kot AŠK Bravo, strel Darka Zeca, ki ni najbolje zadel žoge
73' odlična podaja v prostor Nukića, Mitja Križan je bil sam v kaz. prostoru, a je streljal čez gol
83' prekršek v kaz. prostoru Brava, sodnik Ponis je dosodil 11-metrovko za NK Drava
84' OBRAMBA!!! 11-metrovko NK Drava je ubranil Domen GRIL!!!
88' odličen napad po desni strani Mateja Zemljaka, podaj proti Domnu Jugovarju, ki ni meril natančno
89' hiter protinapad NK Drava, a so streljali čez gol Domna Grila
90'+ konec tekme in pomembna zmaga!!!