Na reprezentančno akcijo znova kopica nekdanjih članov NK Bravo.

Matjaž Kek objavil seznam za Malto in Porugalsko

V prihodnjih dneh se bo veliko nekdanjih članov NK Bravo znova družilo v reprezentančnem taboru. David Brekalo, Vanja Drkušić, Igor Vekić, Jaka Bijol, Adam Gnezda Čerin in Nino Žugelj so na seznamu Matjaža Keka, ki bo ekipo vodil na prijateljskem obračunu proti Malti in Portugalski.

Bijol nazaj na zelenicah

Po daljši odsotnosti zaradi poškodbe se je na zelenice Serie A vrnil Jaka Bijol. Zaigral je že ob zmagi proti Laziu (vstop v igro v 77. minuti), nato pa doživel grenkobo poraza proti Torinu doma.

Pester ritem Orlanda

Orlando City Davida Brekala je pred reprezentančnim premorom odigral tri tekme v osmih dneh. In vse tri je ekipa nekdanjega branilca NK Bravo tudi izgubila. Ob dveh porazih v ligi MLS je Orlando izpadel tudi v Concacaf pokalu proti renomirani mehiški ekipi Tigres.

Soči in Rodina izpada v pokalu

Ruski Soči je imel tudi dvojni program. V prvenstvu je zadnjeuvrščena ekipa lige iztržila točko proti 5. uvrščeni Lokomotivi, v pokalu pa Soči ni uspel streti odpora drugoligaškega Kabarovska. Tekma se je končala po izvajanju 11-metrovk, kjer je nižjeligaš slavil s 4:2. Skoraj identično usodo v pokalu je doživela tudi Rodina. Klub Mitje Križana je proti Uralu po 90 minutah držal izid 1:1, po streljanju 11-metrovk pa je napredovala ekipa Urala (1:4).

Panathinaikos dobil derbi

Po nizu slabših predstav v državnem prvenstvu so se pri Panathinaikosu odlično pripravili na obračun z večnim tekmecem. Olympiakos je pred domačimi gledalci izgubil z 1:3.

Maro Katinić Sharjah FC (ZAE) Sharjah - Al Nasr 2:2; vstopil 74. min
Luka Štor Maccabi Petah Tikva (Izr) Hapoel Petah Tikva - Mac Petah 2:2; 86 min, gol
Mac Petah - Beitar 0:3; izven kadra