21.4.2018

NK Krka - AŠK Bravo 3:0 (3:0)

Na tekmi 24. kroga se v Novem mestu merita NK Krka in AŠK Bravo. Prve tekma v jesenskem delu prvenstva se je končal z 2:1 za Novomeščane.

Člani, 2. SNL, 25. krog,
NK Krka – AŠK Bravo 3:0 (3:0)
Potokar 3., 6., Kastrevec 35.,

1. POLČAS

1' začetke tekme
3' gol Matej Potokar. Strel izven kazenskega prostora NK Krka – AŠK Bravo 1:0
6' gol Matej Potokar. Po podaji z desne strani je z glavo žogo v gol preusmeril Potokar. NK Krka – AŠK Bravo 2:0
7' čista roka v kazenskem prostoru NK Krka, a sodnik ni piskal ničesar
8' prosti strel AŠK Bravo, odličen strel Anže Zorc, a je domači vratar ubranil
13' rumeni karton: David Brekalo
14' menjava AŠK Bravo: OUT: Marko Klemenčič – poš. kolena, IN: Miha Dobnikar
16' kot AŠK Bravo, podaja z desne strani, z glavo je prečko zadel Miatic Marcius
17' še ena dobra podaja v kazenski prostor Mihe Dobnikarja, z glavo je znova poskušal Matic Maricus
25' odlična akcija AŠK Bravo, iz roba kazenskega prostora je streljal Milan Đajić, a je šla žoga tik mimo domačih vrat.
30' ukradena žoga na 20 metrih podaja do Domna Jugovarja, ki je streljal mimo gola
35' gol Žiga Kastrevec. Protinapad Krke po desni strani, podaja pred gol Kastrevcu, ki je zadel. NK Krka – AŠK Bravo 3:0
45' konec 1. polčasa

2. POLČAS

46'  začetek 2. polčasa
49' prosti strel NK Krka z leve strani, žoga je šla krepko čez gol
53' rumeni karton Anže Zorc
54' menjava AŠK Bravo: OUT: Marce Kene, IN: David Frelih
58' lepa žoga v kazenski prostor, osvojil jo je Domen Jugovar, a je domači vratar strel ubranil
60' še ena lepa akcija AŠK Bravo, podaja z leve Milan Đajić, streljal je Domen Jugovar, a čez vrata
66' protinapad AŠK Bravo, Milan Đajić je kombiniral s Frelihom, ki je podal do Marciusa, ta je streljal, a je domači vrata žogo ujel
70' podaja v kazenski prostor čez glavo Milanu Đajiću, a je bil domači vratar bližje žogi
73' kombinatorna akcija AŠK Bravo pred golom nasprotnika, podaja z desne, a je obramba Krke žogo izbila v kot
74' strel izven kazenskega prostora Davida Škrbca, a je Igor Vekič strel ubranil
77' menjava AŠK Bravo: IN: Kristjan Sredojevič, OUT: Nik Salaj
78' hiter napad Kristjana Sredojeviča, a so branilci Krke posredovali
79' po podaji iz kota strel David Frelih, a je šla žoga tik na prečko
80' protinapad Krke, streljal je Danijel Vujčič, a je meril čez gol
84' nov napad AŠK Bravo, po podaji Freliha je poskušal Kristjan Sredojevič, a je bil oviran s strani domačega branilca
90' prosti strel Davida Freliha, a je meril čez vrata 91' protinapad AŠK Bravo, lepo, v daljši vratarjev kot je meril Matic Marcius, a je bil domači vratar na mestu