12.9.2018

V 2. krogu Pokala Slovenija ekipa AŠK Bravo gosti NK Maribor. Na Športnem parku v Ljubljana se ekipi merita prvič na uradni tekmi. AŠK Bravo je v 1. krogu pokala Slovenije premagala ekipo NK Drava Ptuj z 2:0. NK Maribor se je tem tekmovanju v tej sezoni priključil v 2. krogu. Neposredni prenos lahko v živo spremljate na spletni strani NZS in www.nk-bravo.si.

člani, POKAL Slovenije, 2, krog,
AŠK Bravo – NK Maribor 2:3 (1:1)*
Nukić 29., Jašaragić 37.; Mešanović 30., Dos Santos '91, Dervišević 95.

Podrobnosti o tekmi najdete na TEJ POVEZAVI.

1. POLČAS

7' lepa priložnost NK Bravo, poskušal je Mustafa Nukić, a je bil strel prešibak
13' hitra akcija pa levi strani, podaja Piskuleta v kazenski prostor, strel Anis Jašaragić, a je mariborska obramba strel blokirala
17' priložnost NK Maribor, po levi je poskušal Gregor Bajde, a je bila obramba Brava na mestu 22'  strel od daleč Ovbokha Agboyi, žoga je šla čez gol
28' hitra akcija NK Maribor, do zaključnega strela je prišel Bajde
29' GGGGOOOOOLLLLL AŠK Bravo – NK Maribor 1:0, strelec: Mustafa NUKIČ. Hitra akcija po levi strani, v kazenski prostor je podal Anis Jašaragić, pod prečko je meril Mustafa Nukić
30' GOL AŠK Bravo – NK Maribor 1:1, stel z razdalje, v daljši vratarjev kot je meril Jasmin Mešanovič
31' vratnica NK Maribor, z glavo je poskušal Uskoković, a žoga je zadela okvir vrat
37' GGGOOOOLLLLL Anis Jašaragić, pravi evrogol!!! Meril je v zgornji desni kot vratarja Cotmana
45' konec 1. polčasa

2. POLČAS

46' začetek 2. polčasa
57' menjava AŠK Bravo: OUT: Anis Jašaragić, IN: Matija Križan
59' podaja z leve strani, žoga je preletela kazenski prostor NK Maribor, a je Mitja Križan ni uspel doseči
65' protinapad AŠK Bravo, do žoge je prišel Mitja Križan, a je z lobom meril nekoliko nenatančno
72' prodor Mustafa Nukić po levi strani, sam se je pred vratarjem Cotmanom znašel Almin Kurtovič, a je žogo poslal čez vrata
73' kot NK Maribor, strel z glavo, a odlično posredovanje Igorja Vekića
75' Lan Piskule, strel z roba kazenskega prostora, Cotman je strel ubranil
76' še ena izjemna obramba Igorja Vekića
85' odličen prodor po levi strani Mitja Križan, podaja proti Mustafi Nukiću, ki je za las zgrešil žogo
90' strel od daleč Amir Dervišević, žoga čez gol
91' GOL AŠK Bravo – NK Maribor 2:2, strelec: Corea Dos SANTOS
93' stel z desne strani Ovbokha Agboyi, žoga je šla tik mimo desne vratnice NK Maribor
95' GOL AŠK Bravo – NK Maribor 2:3, strelec: Aleksander Rajčević