18.9.2019

roj. 2011 16.9.-23.9.

ŽOGE: naročilo žoge je že možno in je obvezno za vse igralce U9. Izberie žogo velikosti 4.

Urnik treningov

PON: 17:30-18:30(OD) PO TRENINGU SE BO POMERJALA OPREMA ZA VSE TISTE, KI JE SE NIMATE

TOR:

SRE: 16:00-17:00 zaradi prenove igrisc, bo trening potekal na travniku za Odbojem

ČET: 17:30-18:30(OD)

PET:

SOB: Tekma v Medvodah .... zbor ob 11:45 v Medvodah (Medvoška c.9) ... fantje morajo obvezno imeti kopačke in ščitnike. Kdor še ni prejel nogavic, kratkih hlač in dresa naj to sporoči trenerju Rok-u najkasneje do četrtka zvečer na e-poštni naslov: rok.cizelj@nk-bravo.si . Tekme se igrajo v klubskih kratkih hlačah in nogavicah, ki so tako ali tako del kompleta opreme, ki ga mora imeti vsah član selekcije U9. Dres bodo imeli fantje doma do konca sezone 2019/2020 in ga bodo koncu sezone vrnili trenerju.

NED:

TRENERJA:
Nik Salaj (031685014), Rok Cizelj

Obezna oprema za trening: žoga, športna oprema(primerna letnemu času), nogometna obutev, ščitniki, bidon in anaroak(ne glede na vreme).

Obveščanje: morebitno odsotnost na treningu ali tekmi nujno sporočite preko smsa(po možnosti vsaj dan prej)

VU(velika umetna trava,ŽAK)
MU(mala umetna trava,ŽAK)
OD(odboj,ŽAK)