19.11.2014

Kadeti do zmage, mladinci v vodi

Kadeti in mladinci NK Bravo so odigrali prestavljeni tekmi 16. kola proti NK Krka. Toda zaradi slabega vremena oz. poplavljenega igrišča so lahko proti vrstnikom iz Novega mesta odigrali samo slabo tekmo in pol. Kadeti so prišli do nove zmage. NK Krka so premagali z 2:1, veseli dejstvo, da se je ekipi U17 priključilo kar 6 igralcev U15, ki so vsi dobili priložnost v 1. SKL. Mladinci so tekmo začeli, a je bila po 20. minutah prekinjena zaradi poplavljenega igrišča.

U17: 1. SKL, 16. kolo,

NK Bravo Publikum – NK Krka 2:1(1:0)
Mandič 30., Kurtovič 58.; Dedič 55.

Podrobnosti o tekmi najdete na TEJ POVEZAVI.

Po tekmi je bil trener Dejan Grabič jedrnat, a nič manj zadovoljen po dobri predstavi, tudi fantov iz selekcije U15. "Odlična tekma naših fantov. Začeli smo tudi uveljavljati igralce letnika 2000, ki bodo v naslednji sezoni nosilci v kadetski ligi kot vhodni kadeti. Velike čestitke vsem fantom in tudi NK Krka za borbenost."

Mladinci so proti vrstnikom iz NK Krka tekmo začeli, a je bil po 20 minutah igre prekinjena, zaradi naliva, ki je povzročil poplavo na igrišču. Rezervni termin za omenjeno tekmo še ni določen.