30.3.2015

AŠK Bravo in starejše selekcije brez napak

Zadnjo konec tedna so bile na delu vse starejše selekcije NK Bravo. Uvodno prvenstveno tekmo pomladi je odigrala ekipa AŠK Bravo in s 4:0 nadigrala NK Svoboda Ljubljana. Doma so nastopali tudi kadeti in mladinci, ki so prišli do dveh zmag proti vrstnikom NK Šampion. Mladinci so slavili z 2:1, pri kadetih je edini gol na tekmi dosegel Kevin Žižek. Ekipa U15 je po prvem porazu v sredo znova stvari postavila na svoja mesta in proti NK Interblock zmagala s 4:1. U17B so morali priznati premoč NK Šenčur. Bilo je 1:3.

Člani, Regionalna ljubljanska liga, 12. kolo,

AŠK Bravo – NK Svoboda 4:0 (1:0)
Vrančič 38., Fortin59., Kerić 76., Žnidaršič 84.

Podrobnosti o tekmi najdete na TEJ POVEZAVI.

NK Ivančna Gorica – NK Šenčur 1:3 (0:2)

Jančič 62.; Celjer 5., Žagar 26., Rakovec 73.

Podrobnosti o tekmi najdete na TEJ POVEZAVI.

Po tekmi proti NK Šenčur je trener Primož Zver povedal: ''Tekma se je šele dobro začela, že smo zaostajali z 0:1. Gostje so si priigrali kot iz katerega so zadeli po naši zelo slabo izbiti žogi. V nadaljevanju smo se trudili, da dosežemo gol priključka, vendar smo 5. minut pred koncem polčasa iz edinega resnega protinapada dobili še drugi gol. V tem času smo si priigrali 2-3 lepe polpriložnosti, ki pa jih žal nismo realizirali. Da je bila mera polna smo v zaključku 1. polčasa zastreljali še 11-metrovko.''

''V nadaljevanje smo vstopili s ciljem, da dosežemo čim prej zadetek, vendar žoga ni in ni hotela v mrežo. V prvih 20 minutah 2. polčasa smo si priigrali 4 resne priložnosti in zadeli še vratnico, preden nam je uspelo znižati zaostanek. V tem obdobju so fantje porabili ogromno energije za lovljenje rezultata, kar se je poznalo v zaključku tekme, ko smo napeli vse sile, da izenačimo, ampak se nam je spet pripetila groba napaka iz katere smo spet bili kaznovani, tako da je bila tekma s tem odločena,'' je 2. polčas pokomentiral trener Zver

Kljub porazu, trener ni bil preveč razočaran: ''Če pogledam skozi celo tekmo si tega poraza nismo zaslužili, realen bi bil remi, saj smo za vsako napako, ki smo jo storili bili kaznovani, na drugi strani pa gola nismo dosegli iz res lepih situacij. Fantje so se pošteno borili, tako da jim nimam kaj očitati. Pozna se nam, da imamo v tem trenutku kratek kader, ki se iz tedna v teden spreminja, eni se vračajo, drugi odidejo, tako da do zadnjega ne vemo kdo bo lahko igral in kdo ne.''

''Potrebno je dvigniti glave, saj je nova tekma že v sredo in s tem novi izzivi.''

U15, U15-zahod, 18. kolo,

NK Interblock - NK Bravo  1:4 (0:2)
Kosi 53.; Kolobarič 10., Pavlič 34., Vidič 55., Mahič 61

Po tekmi proti sosedom z Ježice je trener U15 Aljaž Gornik povedal: ''Na tekmi proti NK Interblock smo dokazali, da je bil sredin spodrsljaj (proti NOGA Triglav) zgolj posledica slabega dne večine fantov. Tokrat smo zopet pokazali vse vrline, ki so nas krasile skozi celotno jesen. Kljub temu, da je bil nasprotnik zelo dober in nam je celotno tekmo dihal za ovratnik, smo ostali osredotočeni na svojo igro in izvajanje dogovorjenih zahtev v njej. Končni rezultat kaže, da smo bili v tem zelo učinkoviti. Prav to pa nama z Darjanom daje jasno potrditev, da so fantje izjemno nogometno in osebnostno sposobni, zato bova že jutri od njih zahtevala še več v vseh pogledih, saj nas za vikend čakajo močne mednarodne tekme v katerih ni prostora za napake. Fantje, garajte na treningih, da bomo lahko uživali na tekmah!''