14.4.2015

Ekipa AŠK Bravo je še enkrat več dokazala, da je zvesto sledi zastavljenemu cilju: uvrstitvi v 3. SNL. Tokrat so v 14. kolu RLL premagali NK Cockta Kresnice s kar 7:0. Že v 1. polčasu so jim na domačem igrišču nasuli 3 gole, v 2. polčasu pa hat-trickom Matica Žnidaršiča postavili končni rezultat. s Tretjo zaporedno zmago brez prejetega gola je ekipa AŠK Bravo zavzela prvo mesto na prvenstveni lestvici.

Člani, Regionalna ljubljanska liga, 14. kolo

AŠK Bravo – NK Cockta Kresnice 7:0 (3:0)
Selaj 25., Fortin 32., Vujanoivć 40., Pungaršek 70., Žnidaršič 82., 85., 91.

Podrobnosti o tekmi najdete na TEJ POVEZAVI.

LESTVICA

Trener Boštjan Kreft je bil po tekmi proti NK Cockta Kresnice zadovoljen, da  njegova ekipa še na tretji prvenstveni tekmi v 2, delu tekmovanja ni prejela gola. ''Proti Kresnicam smo odigrali zelo dobro tekmo, saj nasprotniku nismo dovolili, da bi nam dal gol. Sicer pa imamo še veliko prostora za napredek v igri!''

''Posebej razveseljujeta prizadevnost vseh igralcev in dobro vzdušje v ekipi. Se pa zavedamo, da najpomembnejše tekme Šele prihajajo, zato moramo še naprej zavzeto delati!,'' je na morebitne pasti prihajajočih tekem opozoril svoje igralce.

Spodaj si lahko ogledate fotogalerijo, ki jo je pripravil fotograf Martin Rigler.