16.4.2015

Ekipi U15 in U14 sta prvenstveni koli odigrali že med tednom. Starejši dečki so v državni ligi doma gostili NK Jesenice Bled in jih predvsem v 2. polčasu zlomili in zmagali s 4:0. Ekipa U14 je igrala v Jami za Bežigradom, kjer so se pomerili proti NK Olimpija. Kljub več priložnostim za naše nogometaše je ostalo pri 0:0. Obe ekipi imata že konec tedna nov prvenstveni obračun.

U15, U15-zahod, 19. kolo

NK Bravo – NK Jesenice Bled 4:0 (0:0)
Kolobarič 57., 62., Pavlič 60., Ristov 69.

Podrobnosti o tekmi najdete na TEJ POVEZAVI.

Po, na videz lahko dobljeni tekmi, je trener Darjan Šuštar povedal: ''Tekma proti zadnje uvrščenim Jesenicam je bila ena težjih tekem za mojo ekipo. Zaprt nasprotnik nam je delal obilo preglavic, nismo znali streti oreha. Proti zelo zaprti postavitvi ne znamo igrati. Premalo je raznolikosti v pripravi napada in premalo potrpežljivosti v zaključkih.''

''Mojim fantom vseeno čestitam za zmago. Zelo malo ljudi se zaveda in ve, kako izvrstna ekipa so. Z Aljažem nama je užitek in v čast voditi takšno selekcijo. Kljub temu, da se je v zadnjih dveh tednih zgodilo veliko stvari, fantje ostajajo karseda zbrani in prepričan sem, da jim v tej sezoni nič ne more prekrižati načrtov. Edini pogoj je zbranost, delo in jasen cilj,'' je svoje varovance ob zelo napornem ritmu tekem pohvalil Darjan Šuštar.

U14, 2. liga MNZ Ljubljana, Starejši dečki, 14. kolo

NK Olimpija – NK Bravo 0:0

Po tekmi je trener Blaž Škof obžaloval zamujene priložnosti svojih varovancev: ''V sončnem vremenu smo gledali povprečno predstavo z obeh strani. Od prve minute smo bili odločni, zbrani in v fazi obrambe nismo puščali veliko prostora nasprotniku. Kljub manjšimi napakami (smo zamujali, slaba komunikacija in na določenih delih igrišča sprejemali negotovih odločitve ), si nasprotnik ni priigral priložnosti za zadetek. Na drugi strani smo zgrešili nekaj lepih priložnosti, ki jih je nemogoče zgrešiti. Škoda za zamujene priložnosti, saj bi si glede na njih, zaslužili več. Pohvala fantom za pošteno tekmo, saj smo kljub kratkemu kadru pokazali pravi obraz.''