6.10.2015

Mlajši zaokrožili uspešen konec tedna

Ekipa U14 je še drugič zapored gostovala. Tokrat so varovanci Darjana Šuštarja igrali v Dragomeru, kjer so lahko gledalci videli kar 5 zadetkov, tri v domačih vratih. V drugem polčasu ni bilo golov, kar pomeni, da je NK Bravo zmagal. Obe Ekipi U13 sta igrali na Belinki in obe iztržili pozitiven rezultat. Ekipa A je premagala NK Domžale, ekipa B je remizirala z Belo krajino. Selekcija U10 je odigrala tekme na gostovanju pri NK Kamnik.

U14, STAREJŠI DEČKI, 2. LIGA MNZ LJUBLJANA, 6. KOLO

NK Dolomiti Dragomer – NK Bravo 2:3 (2:3)

Ekipa U14 se je znova odpravila na gostovanje. Tokrat so igrali v Dragomeru proti NK Dolomiti. Trener Darjan Šuštar je takole videl tekmo: ''Znova težka tekma za nas. Srečanje smo odprli zelo dobro kar se tiče igre v napadu, pohvaliti moram izjemno razpoloženo napadalno trojko. Tako smo v 17. minuti vodili s 2:0 in prav nič ni izgledalo, da se bo tekma odvijala v smer, kot se je. Do 23. minute niso imeli domačini praktično nobene priložnosti, potem pa dobesedno iz dveh strelov v treh minutah uspeli izenačiti. Tukaj moram omeniti, da je v fazi branjenja zatajila predvsem naša zvezna vrsta. Vseeno smo uspeli znova povesti in na odmor odšli s prednostjo, zgrešili smo tudi enajstmetrovko. Kot sem omenil, se naša zvezna vrsta proti izrazito višjim in težjim nasprotnikom na težkem in razmočenem igrišču ni znašla najbolje, delali smo tudi nepotrebne in nerazumljive taktične napake v postavitvi.''

''Drugi del je bil iz naše strani slab, imeli smo tudi nekaj sreče, saj so domačini dvakrat zatresli prečko, mi pa svojih priložnosti nismo znali izkoristiti. Vseeno smo znova »zdržali« do konca in mislim, da zasluženo zmagali, kar je dobro predvsem iz stališča nabiranja izkušenj in učenja ter seveda psihološkega momenta,'' je pozitivne stvari iz 2. polčasa izpostavil Darjan Šuštar.

''V vsakem primeru so takšne tekme za nas izjemno dragocene. Se pa vedno pokaže, koliko dela nas še čaka, da bomo na želenem nivoju,'' je razložil trener Šuštar.

''Čestitke fantom za zmago!''

U13, MLAJŠI DEČKI, 1. MNZ LIGA, 6. KOLO

NK Bravo – NK Domžale 2:0 (1:0)

Trener Matej Škrbec je po tekmi proti NK Domžale, ki je predstavljal derbi lige mlajših dečkov, povedal: ''Na Belinki smo na deževno soboto že v jutranjih urah spremljali izjemno tekmo, ki smo jo odigrali proti NK Domžale. Naši fantje so zopet prikazali izjemen pristop. Če je bilo tehnično znanje na zelo podobni ravni, pa sta bili borbenost in odločnost absolutno na naši strani. Že takoj na začetku tekme smo pokazali, kako zelo si želimo zmage in odločno napadali nasprotnikova vrata. Ko pa se je bilo potrebno vrniti v fazo branjenja, smo bili še bolj disciplinirani, tako da nasprotniku nismo dopustili skoraj nobene omembe vredne priložnosti. Že v prvem polčasu smo enkrat zadeli, zmago pa potrdili še z golom v drugem polčasu. Čestitam našim fantom za pravi pristop in zelo zrelo ter disciplinirano igro.''

U13, MLAJŠI DEČKI, 2. MNZ LIGA, 5. KOLO

NK Bravo B – NK Bela krajina 2:2

U10

NK Kamnik – NK Bravo

Trener Luka ANŽUR je po tekmah v Kamniku povedal: ''V sicer oblačnem nedeljskem dopoldnevu smo dobremu delovnemu tednu uspeli dati piko na i. Dobro razpoloženje se je iz garderobe preneslo na igrišče, kjer smo opravili dobro ogrevanje. Razigrano smo začeli tudi tekmo, kamor smo prenesli  dobro delo s treningov. Predvsem sem zadovoljen s sodelovanjem, tako v fazi napada kot tudi v fazi obrambe.''

''Fantom čestitam za prikazano igro in jih hkrati opozarjam, da se je delo šele začelo in da bo prikazano potrebno nadgraditi na vsakem posameznem treningu. Veselimo se novih tekem, v četrtek odhajamo v goste k Arne tabor 69, v soboto bomo na prvenstveni tekmi gostili ND Črnuče,'' je nov tekmovalni teden napovedal trener Anžur.