18.9.2016

AŠK Bravo: Praznih rok z Ivančne Gorice

Po remiju proti NK Sava Kranj je ekipa AŠK Bravo v 5. kolu 3. SNL-center gostovala pri zahtevnem nasprotniku v Ivančni Gorici. Po dveh zmagah v lanski sezoni se tokrat naši ekipi ni izšlo. Kljub vodstvu večji del tekme, so domači z dvema goloma v zaključku tekme prišli od zmage z 2:1 in tako ekipi AŠK Bravo prizadejali prvi poraz v sezoni.

Člani, 3. SNL-center, 5. kolo,

NK Ivančna Gorica – AŠK Bravo 2:1 (0:1)

Kovačevič 87., Novosel 93.; Corn 8.

Podrobnosti o tekmi najdete na TEJ POVEZAVI.

Tokrat je zaradi neupravičene kazni (izključen je bil na tekmi proti NK Sava Kranj) tekmo na tribuni spremljal trener Boštjan Kreft, tekmo pa je s klopi vodil Darjan Šuštar. Znova so igralci AŠK Bravo odlično začeli in povedli že v 8. minuti. Gol je dosegel Jaka Corn. Ekipa AŠK Bravo je večji del tekme nadzorovala položaj in si ustvarila več priložnosti, a z dvema goloma v

Po tekmi je pomočnik trenerja Darjan Šuštar povedal: ''Tekma v Ivančni Gorici je potrdila, da se nogomet igra do zadnjega sodnikovega žvižga in ne le polčas ali 60 minut.''

''Če smo imeli v zadnjem kolu prejšnjega prvenstva več sreče in spretnosti v izdihljajih tekme mi, je bilo tokrat drugače oz. nasprotno. Razočaranje po takšnem porazu je veliko, toda že v nedeljo lahko vse popravimo, saj so nam koliko toliko šli na roko rezultati ostalih tekem, '' je na celotno prvenstvo pogledal trener Šuštar, ki je vodil  tekmo AŠK Bravo zaradi izključitev prvega trenerja Boštjana Krefta.

''V prvem delu tekme smo izgledali dokaj dobro. Hiter zadetek nam je dal možnost popolnega nadzora nad dogajanjem. Domača ekipa praktično ni ustrelila proti našim vratom, škoda pa naših zapravljenih priložnosti, ki so nas tokrat drago stale. Drugi polčas je bil iz naše strani eden najslabših. V igri smo popolnoma padli in tako pustili domačinu, da nas je počasi in vse močneje stiskal. V naši zadnji liniji je prihajalo do nepotrebne nervoze, nasprotnik je to znal izkoristiti in v samem zaključku tekme uspel preobrniti rezultat,'' je usodni drugi polčas opisal Darjan Šuštar.

''Moramo biti pošteni in priznati, da si zmage v soboto nismo zaslužili oziroma je naš poraz popolnoma na mestu. Treba je ohraniti mirnost in nadaljevati z delom, prvenstvo je dolgo.''

''Ker to je nogomet in jutri je nov dan,'' je zaključil Darjan Šuštar.