22.3.2017

VIDEO/FOTO: Še druga prepričljiva zmaga

AŠK Bravo je na drugi tekmi v treh dneh v 3. SNL-center še drugič napolnili mrežo nasprotniku. Tokrat so kar s 7:0 premagali NK Šenčur. Posebej dober je bil 1. polčas, ko so varovanci Boštjana Krefta v 34 minutah zabili kar 6 golov. Tri gole na tekmi je dosegel Milan Tučič. Poglejte kaj sta po tekmi povedala trener Boštjan Kreft in branilec Nik Salaj.

Člani, 3. SNL-center, zaostala tekma 14. kola,

AŠK Bravo - NK Šenčur 7:0 (6:0)

Tučič 5., 9., 34., Filipčič 22., Corn 25., Klemenčič 27., Adamič 55.

Podrobnost o tekmi najdete na TEJ POVEZAVI.

To je bila zaostala tekma 14. kola, ki bi morala biti odigrana v mesecu novembru, a takrat vreme ni dovoljevalo izvedbe tekme. Tokrat pa je bil vreme kot nalašč za prvo domačo prvenstveno tekmo v letu  2017.

Izjava trener Boštjan Kreft:

Izjava kapetana AŠK Bravo Nika Salaja:

Naslednjo tekmo 16. kola 3. SNL-center bo ekipa AŠK Bravo odigrala v torek, 28. 3. 2017 na osrednjem igrišču ŠPL. Nasprotnik zadnjeuvrščena ekipa lige NK Jevnica. Tekma se prične ob 17:00. Vabljeni.