29.9.2017

Pripravljeni smo na več scenarijev vs. Krka

Samo 3 dni po zaostali tekmi proti NK Dob, se bo ekipa AŠK Bravo v 2. SNL, v sklopu 9. kroga, doma, pomerila proti NK Krka. Časa za pripravo na tekmo je bilo bolj malo, a trener Dejan Grabič je s svojimi pomočniki dobro pripravil ekipo na tekmi proti Dolenjcem, ki so v nizu treh tekem brez poraza. Tekma se bo na ŠPL-ju začela v soboto, 30. 9. 2017 ob 14:00.

Člani, 2. SNL, 9. krog

AŠK BRAVO - NK KRKA

(sobota ob 14:00)

Trener Dejan Grabič je pred tekmo proti NK Krka povedal: ''Včeraj smo imeli regeneracijo za najbolj obremenjene igralce in bolj intenziven trening za igralce, ki so ostali brez ali imeli manjšo minutažo.''

Ekipa NK Krka je v zadnjem obdobju nanizala nekaj pozitivnih rezultatov. Zato gotovo tekma ne bo lahka. ''Krka je v naletu, imajo kvaliteto v vseh linijah in tudi v strokovnem vodstvu. Predvidevam, da nas bodo čakali na robu 2. cone in prežali na protinapade. Pripravljeni pa bomo tudi na drugačne scenarije.''

Na sredini tekmi proti NK Dob sta je v 1. polčasu poškodovala Miha Dobnikar in Nejc Filipčič, zato ju je bil trener primoran zamenjati zelo zgodaj. ''Z nobenim igralcem ni na srečo nič hujšega. Imamo pa širok kader kakovostnih igralcev, od katerih lahko vsak, v vsakem trenutku igra v prvi enajsterici,'' je povedal trener Grabič.