30.9.2017

AŠK Bravo - NK Krka 1:2 (1:0)

Pred ekipo AŠK Bravo je 4 domača tekma. Tokrat v sklopu 9. kroga 2. SNL doma gostijo NK Krka. Po sredini, zaostali, tekmi 7. kroga, ko je AŠK Bravo iz gostovanja iz Doba prinesel točko, je bilo časa za pripravo na novo tekmo samo 3 dni. NK Krka in AŠK Bravo sta se do sedaj samo enkrat pomerila na prijateljski tekmi. Spremljajte tekmo v živo na naši spletni strani in neposredni prenos na spletni strani NZS.

Člani, 2. SNL, 9. krog

AŠK BRAVO - NK KRKA 1:2 (1:0)

David Frelih 10.;  Cerovec 56., Slunjski 70.,

1. POLČAS

6' kot NK Krka, strel z glavo tik nad prečko Igorja Vekiča
10' GGGOOOOOOOLLLL prosti strel David Frelih, AŠK Bravo – NK Krka 1:0
14' podaja v kazenski prostor, z glavo je poskušal Lan Piskule, čez gol NK Krka
16' lepa akcija po levi strani, v kazenskem prostoru je poskušal Lan Piskule, a je zgrešil cilj
18' rumeni karton Daniel Dežmar
21' po izvajanju kota NK Krka, je streljal Miroslav Šarić, a obramba Igor Vekič
28' polpriložnost NK Krka, posredovanje Igor Vekič
31' po izbijanju iz kazenskega prostora do žoge Almin Kurotvič, močan strel, a žal čez vrata NK Krka
38' strel Daniel Dežmar, a je šla žoga mimo vrat AŠK Bravo
41' protinapad Haris Kadrič, a obramba NK Krka je uspela žogo izbiti
43' lepa priložnost AŠK Bravo, strel Harisa Kadriča ob bližnjo vratnico NK Krka, a vratar posredoval

2. POLČAS

46' prodor po levi strani Kristjan Sredojevič, dobro preigravanja, a je bil vratar NK Krka na mestu

49' odlična globinska podaja, ki jo je sprejel Haris Kadrič (!!), poskušal je z visokim diagonalnim strelom, a je šla žoga mimo vrat
56' GOL NK Krka po podaji iz kota je zadel Denis Cerovec, AŠK Bravo – NK Krka 1:1 (1:0)
57 odlična podaja z desne strani, z glavo je poskušal Lan Piskule (!!), a je žogo zaustavila prečka.
67' pol-priložnost AŠK Bravo po globinski podaji v kazenski prostor
70' GOL NK Krka po podaji z desne strani je z glavo zadel Maks Slunjski. AŠK Bravo – NK Krka 1:1(1:0)
74' protinapad NK Krka, podaja v kazenski prostor, a je strel Slunjskega obramba blokirala
74' Rumeni karton David Škrbec
87' priložnost AŠK Bravo, prodor po levi strani Almin Kurtovič, podaja in še ena priložnost NK Bravo, obramba NK Krka je posredovala
90' prosti strel David Frelih,  meril je previsoko