11.10.2017

Tudi v preteklem tednu so bili dejavni skoraj vsi nogometaši Nogometne šole Bravo. Ekipa U11 je v sklopu 5. kroga gostila ekipo NK Krka. Fantje so pokazali precej napredka v nogometni igri in želje po igranju nogometa. Dejavna je bila tudi selekcija U14, ki pa je tokrat doživela presenečenja proti ekipi NK Šmartno.

Avtor fotografije je Martin Rigler.

U11: NK Bravo – NK Krka

U14: NK Bravo – NK Šmartno 0:2

Trener U14, Rok Cizelj je po tekmi proti NK Šmarno povedal: ''Tekme s Šmartnim smo se lotili brez kančka podcenjevanja, saj se fantje zavedajo, da se vsaka tekma začne z 0:0 in je potrebno svojo premoč tekom 70 minut dokazati na igrišču. Menim, da smo pri organizaciji napadov delovali solidno in se je začelo zapletati šele v okolici nasprotnikovega kazenskega prostora, kjer nam je zmanjkalo nekaj potrpežljivosti in posledično boljših odločitev. Če bi moral kaj izpostaviti bi rekel, da je bil sploh v prvem polčasu pretok žoge prepočasen in so fantje delali preveč dotikov kar je nasprotniku omogočilo, da se je pravočasno postavil in nam lahko v zaključku napadov pariral. Kot se lahko sklepa vse le ni bilo slabo, saj smo v fazi napada v igri 1:1 na trenutke zelo dobri.''

''Glave gor. Gostom čestitam za zmago. Mi pa smo z mislimi že pri naslednji tekmi, ko nam bo na Belinki nasproti stala ekipa Brinje iz Grosuplja.''