14.10.2017

AŠK Bravo - NŠ MURA 0:3 (0:1)

Tokrat na osrednjem igrišču Športnega parka Ljubljana ekipa AŠK Bravo gosti NŠ Mura. Vodilna ekipa lige se bo prvič na uradni tekmi pomerila proti AŠK Bravo. Na zadnjem obračunu je naša ekipa v gosteh zmagala proti NK Tabor Sežana, NŠ Mura pa je doma visoko, s 5:1 premagala NK Dob. Tekmo lahko v živo spremljate na naši spletni strani in na You tube kanalu NŠ Mura.

Člani, 2. SNL, 11. krog,

AŠK BRAVO – NŠ MURA 0:3 (0:1)

Kozar 13. Kous 62., Bobičačnec 64.

1. POLČAS

1' začela se je tekme 11. kroga
6' prodor po desni strani, podaja pred gol, kjer je bil blizu žogi Niko Adamič, odbijajo branilci NŠ Mura
8' nevaren strel od daleč Nino Kouter, žoga čez gol Igroja Vekiča
13' GOL NŠ Mura, akcija po desni strani, podaja iz kazenskega prostora, strelec Alen Kozar
AŠK Bravo – NŠ Mura 0:1
20' podaja s kota AŠK Bravo, z glavo je poskušal David Brekalo, a je žoga zletela mimo cilja.
27' podaja Davida Brakala v kazenski prostor, višji od Lana Piskuleta je bil gostujoči vratar
32' nevarnost pred vrati Igorja Vekiča po podaji iz kota NŠ Mura. Vekič izbija
37' poskus zavitega strela Žige Kousa, Brani Igor Vekič
39' drugi rumeni karton David Frelih, izključitev našega vezista
43' strel z leve strani kazenskega prostora, brani Igor Vekič

2. POLČAS

47' nevarna akcija NŠ Mura, strel Luka Bobičanec, a je strel ubranil Igor Vekič
54' priložnost AŠK Bravo, podaja v kazenski prostor, z glavo je poskušal Niko Adamič, a je vratar žogo ujel.
61' dobra akcija po levi strani Nika Adamiča, podaja pred gol, poskušal je Agboyi
62' GOL AŠK Bravo – NŠ Mura 0:2, strelec Žiga Kous, hiter protinapad in diagonalni strel
64' GOL AŠK Bravo – NŠ Mura 0:3, strelec Luka Bobičanec, strel z velike razdalje v zgornji levi vratarjev kot
68' samostojni prodor Anže Zorc,  a do zaključka ni prišlo
79' prodor po desni strani NŠ Mura, podaja v kazenski prostor, strel z glavo Žiga Kous
80' podaja iz prostega strela Lan Piskule, z glavo je poskušal David Brekalo, a je bil višji vratar NŠ Mura
84' strel iz roba kazenskega prostora, a je posredoval Igor Vekič
85' protinapad NŠ Mura, a je bil hitreje pri žogi vratar Igor Vekič
90' Prodor Tilna Kralja, podaja proti Anžetu Zorcu, a je bil njegov strel blokiran