5.11.2017

NK Radomlje - AŠK Bravo 1:1 (1:0)

Ekipa AŠK Bravo se v 14. krogu 2. SNL v Radomljah meri priti istoimenski ekipi. To je 6. medsebojni obračun, prvič pa se NK Radomlje in AŠK Bravo merita v drugoligaški druščini. Na zadnji tekmi je AŠK Bravo s 4:0 premagal NK Fužinar, NK Radomlje pa so na lokalnem derbiju proti NK Dob izgubili z 1:2. Spremljate tekmo v živo na naši spletni strani, FB profilu in twitterju.

člani, 2. SNL, 14. krog

NK RADOMLJE - AŠK BRAVO 1:1 (1:0)

Hajrić 19.; Kadrić 64.

1. POLČAS

1' začela se je tekma 14.  kroga
2' hitra akcija NK Radomlje, priložnost Adel Halilovič, posredovanje Marko Klemenčič, izbita žoga v kot
3' pred vratarjem Janom Vošnjakom se je znova znašel Adel Halilovič, tokrat odlično posredovanje Vošnjaka
5' polpriložnost Ovbokha Agboyi blok domačih branilcev
8' odlična reakcija Jana Vošnjaka ob podaji v kazenski prostor proti Martinu Rogliču
9' strel od daleč Haris Kadrič, a je meril mimo vrat
17' rumeni karton Žan Trontelj
19' GOL NK Radomlje – AŠK Bravo 1:0 (1:0) strelec: Anel Hajrič, podaja Ernest Grvala
22' podaja v globino za Haris Kadrič, a je bil domači vratar prej pri žogi.
24' akcija po desni strani Trontelj – Kadrič, žoga do Agboyija, a je streljal čez vrata
27' znova podaja proti Kadriču, a je bil v kazenskem prostoru obramba NK Radomlje  uspešnejša
29' strel ob bližnjo vratnico Harisa Kadriča, obramba vratarja Adama
31' strel iz roba kazenskega prostora Milan Đajič,  a je šla žoga tik mimo desne vratnice vratarja  NK Radomlje
33' podaja s kota Lan Pikslue, s peto je poskušal Milan Đajić, a je šla žoga čez vrata
39' izjemna poteza Marka Klemenčiča, ki je na majhnem prostoru preigral dva igralca in podal
40' prosti strel Lan Piskule, kombinacija z Anžetom Zorcem, po podaji v kazenski prostor izbijanje domačih branilcev
41' nevarni protinapad  NK Radomlje, pravočasno iz vrat Jan Vošnjak
42' Strel Haris Kadrič, a je šla žoga tik nad prečko domačega vratarja
44' akcija po levi. Prodor Milan Đajić, podaja proti Kadriču, a je strel blokirala obramba NK Radomlje
45' konec 1. polčasa

2. POLČAS

46' začel se je 2. polčas
48' prosti strel Žan Trontelj, izbijanje domače obrambe
51' protinapad AŠK Bravo, prodor Milan Đajić po levi, podaja proti Lanu Piskuletu, ta pa je meril premalo natančno!!
54' odlična podaja Milan Đajić v kazenski prostor, z glavo je poskušal Lan Piskule, a je bil prenizek!
56' dolga podaja v napad proti Harisu Kadriču, ki je odlično preigral svojega čuvaja, a mu ni uspelo podati proti Milanu Đajiću
60' še ena odlična priložnost AŠK Bravo, protinapada Haris Kadrič, podaja proti Milanu Đajiču, ki se je sam znašel pred nasprotnik vratarjem, a je ta ubranil!!
62' rumeni karton Haris Kadrić
63' prosti strel NK Radomlje, po podaji v kazenski prostor strel z glavo, a odlično posredovanje Jana Vošnjaka
64' GGGOOOOOOLLLLLL Haris Kadrič!! NK Radomlje – AŠK Bravo 1:1 (1:0). Podaja z leve strani, Kadrič pa se je odlično znašel pred nasprotnim vratarjem.
74' akcija NK Radomlje iz 11m od vrat je streljal Luka Cerar, a je bil Jan Vošnjak na mestu
77' hitra akcija AŠK Bravo, prodor po levi strani Kristjana Sredojeviča, sam je prišel pred vratarja, a je le-ta strel ubranil.
81' diagonalni strel od daleč Milan Đajić, a je vratar NK Radomlje ubranil
83'  močan strel iz 20 m od vrat Haris Kadrič, a je žoga zletela tik mimo vrat
84' protinapad NK Radomlje, po odbitku je do žoge prišel Hajrič, a je Jan Vošnjak izjemno posredoval
86' preigravanje in strel David Frelih, vratar NK Radomlje komaj ukrotil žogo
88' še ena izjemna akcija AŠK Bravo, Frelih proti Kadriču, ta je ustrelil  iz ostrega kota, a je šla žoga tik mimo vrat!
89' rumeni karton Kristjan Sredojevič
92' konec tekme AŠK Bravo vs. NK Radomlje 1:1 (1:0)