11.11.2017

AŠK Bravo - ND Ilirija 4:0 (3:0)

Po 11 letih in 12. sezonah je Ljubljana znova dobila derbi. V 15. krogu 2. SNL se na ŠPL-ju merita AŠK Bravo in ND Ilirija. Na zadnji tekmi v 3. SNL-center je bil rezultat izenačen 1:1. Sicer pa je AŠK Bravo v zadnjem krogu remiziral z NK Radomlje (1:1), ND Ilirija pa je doma izgubila proti NK Dob.

člani, 2. SNL, 15. krog,

AŠK BRAVO - ND ILIRIJA 4:0 (3:0)

Salaj 14' , Đajić 35.  70., Piskule 37.

1. POLČAS

3' odlična priložnost AŠK Bravo, po levi je prodrl Milan Đajić, ki je podal do Lana Piskuleta, ta je streljal, a so branilci ND Ilirija žogo izbili iz golove črte!
5' podaja s kota Lan Piskule, z glavo je poskušal Agboyi, a je šla žoga čez gol
8' diagonalni strel Mustafa Nukić, žoga mimo vrat Jana Vošnjaka
12' odlično odvzeta žoga Haris Kadrič, podaja proti Milanu Đajiću, obramba Ilirije je bila na mestu
14' GOOOOLLLLLLLL  AŠK Bravo – ND Ilirija 1:0 (1:0) Kot AŠK Bravo, podaja Lan Piskule, z glavo je odlično udaril Nik Salaj in dosegel 2. gol.
15' podaja Agboyja z desne, strel z glavo Milan Đajić, a je šla žoga tik mimo vratnice
16' odlična akcija AŠK Bravo prodor Milan Đajić, nato strel Anže Zorc,  a je vratar Ilirije 2x posredoval
24' znova odlična podaja v globino, po levi je prodrl Milan Đajič, a je šel diagonalni strel tik mimo desne vratnice ND Ilirije!!
28'  podaja Makra Klemenčiča v kazenski prostor, a je (pre)visoko žogo ujel vratar Ilirije
30' odločna kombinacija na desni strani: Žan Trontelj,  do Anžeta Zorca, ki je meril nekoliko nenatančno
33' Protinapad AŠK Bravo, podaja Lana Piskuleta do Milana Đajića,  ki je meril tik mimo leve vratnice
35' GGOOOOOOLLLLLL AŠK Bravo – ND Ilirija 2:0 (2:0) Strel Marko Klemenčič, žogo pa je v gol preusmeril Milan  Đajić
37' GGOOOOOOLLLLLL AŠK Bravo – ND Ilirija 3:0 (3:0) Strel iz 20 m Lan Piskule, meril je zelo natančno v spodnji desni del vratarja NK Ilirija

44' priložnost Agboyi, po podaji Harisa Kadrića, a je Nigerijec meril mimo vrat
45' konec 1.  polčasa

2. POLČAS

58' dober prodor Haris Kadrič, podaja do Agboyija, a je bila na mestu obramba Ilirije
70' GGOOOOOOOLLLL AŠK Bravo – ND Ilirija 4:0 (3:0) Po podaji Trontlja z desne strani sta žogo izmenjala Hadrič in Đajić, slednji je zadel drugič danes #BravoBravo
80' Kadrič z glavo v kazenskem prostoru proti Lanu Piskuletu, a je posredoval vratar ND Ilirija
82' odlična podaja v prazen prostor Kristjana Sredojeviča, Haris KAdrič se je sam zanšel pred vratarjem Barukčičem, a je bil slednji prej pri žogi
83' strel od daleč Lan Pikule
85' akcija AŠK Bravo, podal je Almin Kurtovič, poskušal je Agboyi, a je obramba Ilirije posredovala
87' kot AŠK Bravo, z glavo je poskušal David Brekalo, a je vratar ubranil.