18.11.2017

AŠK Bravo-NK Rogaška 1:0 (0:0)

Na zadnji domači prvenstveni tekmi v letu 2017 AŠK Bravo gosti NK Rogaška. Tekma se igra v sklopu 16. kroga 2. SNL, kar pomeni, da smo zakorakali v drugo polovico prvenstva. V tekmi 1. kroga je AŠK Bravo premagal NK Rogaška s 3:0. Spremljajte tekmo v živo na naši spletni strani.

člani, 2. SNL, 16. krog

AŠK Bravo - NK Rogaška 1:0 (0:0)

Kadrić 73.,

1. POLČAS

5' AŠK Bravo prevladuje in nasprotnika praktično ne spusti na svojo polovico
8' preigravanje Milana Đajića v kazenskem prostoru, podaja proti Anžetu Zorcu, ki pa ni dosegel žoge
12' poskus od daleč Lana Piskuleta, njegov strel je bil blokiran.
13' odlična akcija AŠK Bravo. Milan Đajić izjemno natančno proti Lanu Piskuletu z leve strani, a je Lan meril nekoliko nenatančno
14' izigrana obramba NK Rogaška, dvojna podaja Zorc-Klemenčič, a je slednjemu vratar Rogaške ubranil
15' Haris Kadrič sam pred vratarjem, a je Filip Lojen odlično posredoval
15' Odlična kombinacija Đajić – Kadrič v nasprotnem kazenskem prostoru, a je obramba posredovala!
30' še naprej terenska premoč AŠK Bravo, ki ima tudi veliko polpriložnosti. A še vedno ostaja 0:0
33' podaja z leve strani, z glavo je poskušal David Brekalo, a je šla žoga mimo vrtanice
34' protinapad NK Rogaška, strel Žilić, a je odlično posredoval Jan Vošnjak.
39' lepa akcija po desni strani. Klemenčič v kazenski prostor do Kadriča, a je bila gostujoča obramba na mestu
40' žoga v mreži NK Rogaška, a je bil storjen prekršek v napadu.
45' konec 1. polčasa

2. POLČAS

53'  dobra globinska žoga za Harisa Kadrića, ki je med dvema branilcema zadel vratnico!!
54' prodor po levi strani Haris Kadrič, strel, a je šla žoga čez vrata.
57' rumeni karton Žan Zaletel
60' menjava AŠK Bravo: OUT: Nik Salaj, IN: David Frelih
65' prosti strel Neskić, žoga od živega zidu v okvir vrat AŠK Bravo
73' GOOOOL AŠK Bravo – NK Rogaška 1:0 (0:0), po globinski podaji gol Haris Kadrić
76' še ena podaja v prostor za Kadriča, a je bil vratar gostov prej pri žogi
79' še en prodor Harisa Kadrića na robu kazenskega prostora. Ustavili do ga branilci NK Rogaška
80'  prodor v kazenski prostor Kristijana Sredojevića, a je njegov strel vratar ubranil
87' strel od daleč David Frelih, obramba vratarja NK Rogaška
90' protinapad AŠK Bravo, strel Andraž Mrkonja, a je vratar ubranil
92' odlična podaja David Frelih proti Kristjanu Sredojeviču, a je strel blokirala gostujoča obramba