rezultat: 1-10 od 2604
1 2 3 4 5 6 7 ... 259 260 261
Po odličnem začetku, sedaj odločilne tekme 28.04.2015
AŠK Bravo - NK Bela krajina 10:0 (5:0)
To je izkupiček članske ekipe NK Bravo v spomladanskem delu Regionalnega ljubljanskega prvenstva. Tokrat so za najvišjim rezultatom letos, 10:0, deklasirali NK Bela krajina. Ekipa Boštjana Krefta je razliko naredila že v prvi polovici 1. polčasa in tako tekmo mirno pripeljala do konca. V ekipi AŠK Bravo je znova blestel Siniša Marinovič, ki je dosegel 4 gole in je z 20 najboljši strelec lige.
U19: NK Bravo – NOGA Triglav 1:0 (0:0)
V tokratnem prvenstvenem kolu so kadeti in mladinci gostili zahtevnega nasprotnika NOGA Triglav. Mladinci so z igralcem manj uspeli zadeti v zaključku tekme, kadeti pa so po vodstvu zapravili zmago v zaključku tekme, ko so Kranjčani dosegli dva zadetka. Izkazali so se tudi nogometaši U17 B, ki so s 3:1 ugnali NK Brda, ekipa U15 pa je znova napolnila mrežo nasprotnika. NOGA Britof so premagali s kar 9:0.
''Veliki'' doma, ''mali'' v gosteh 24.04.2015
Tokrat bo selekcija U12 že v petek odigrala prvenstveni tekmi. Ekipa U12 B bo igrala na Belinki proti NK Radomlje, ekipa B pa bo na istem prizorišču gostila NK Brinje. Člani AŠK Bravo bodo v nedeljo, doma pričakali NK Bela krajina, kadeti in mladinci pa NOGA Triglav. Ekipa U17 B bo gostila NK Brda, starejši dečki pa bodo na ŠPL-ju igrali proti NK Britof. Ekipi U13 in U11 se odpravljata na Cordial Cup v Radomlje, ekipi U10 pa bosta odigrali turnirja skupine 1 in 2 na Kodeljevem in v Ivančni Gorici.
​Vikend zmag mlajših selekcij 21.04.2015
U14; NK Bravo - NK Domžale 2:1
Za mlajšimi selekcijami je zelo uspešen konec tedna. Ekipa U14 je pokazala odlično predstavo in doma ugnala NK Bravo z 2:0. Selekcija U13 je prav tako osvojila 6 točk. Ekipa A je zmagala s 4:2 proti NK Krka-Šentjernej, ekipa B pa NK Komenda s 5:0.Tudi obe ekipi U12 sta bili uspešni proti vrstnikom iz Domžal in okolice. Ekipa A je s 3:0 ugnala NK Ihan, B ekipa pa je s 6:3 premagala NK Ihan Domžale. Dobro so nastopili tudi nogometaši selekcije U11. Dogajanje na njihovi tekmi si lahko ogledate v fotogaleriji.
​Rekordno število reprezentantov 20.04.2015
Ponedeljek je po navadi dan, ki ne prinaša dobrega razpoloženja, a tokrat temu ni tako. Danes se začenja reprezentančni teden mlajših selekcij, kjer vidno vlogo igrajo tudi igralci NK Bravo. Selektorji U18, U17 in U16 so vpoklicali kar 12 nogometašev NK Bravo. Največ, 6, jih je vpoklical selektor U18 Igor Benedejčič. Čestitke vsem fantom in veliko bravo strokovnemu štabu kluba!
NK Velesovo – NK Bravo 2:10 (1:3)
Za kadete in mladince v 1. SML IN 1. SKL ni lahkih tekem. Tokrat so v nedeljo odpotovali v Krško, kjer so se pomerili proti izjemno čvrstima ekipama Krčanov. Mladinci so morali priznati premoč z 1:2, kadeti pa so izgubili z 2:4. Ekipa U17 B je gostovala pri tretjeuvrščeni ekipi 2. SKL NK Bilje in izgubili z 0:3. Gostovali so tudi starejši dečki, a so v Velesovem uprizorili pravo goliado in domačim nasuli kar 10 golov. Končni rezultat je bil 10:2.
U14: NK Olimpija – NK Bravo 0:0
Ekipi U15 in U14 sta prvenstveni koli odigrali že med tednom. Starejši dečki so v državni ligi doma gostili NK Jesenice Bled in jih predvsem v 2. polčasu zlomili in zmagali s 4:0. Ekipa U14 je igrala v Jami za Bežigradom, kjer so se pomerili proti NK Olimpija. Kljub več priložnostim za naše nogometaše je ostalo pri 0:0. Obe ekipi imata že konec tedna nov prvenstveni obračun.
AŠK Bravo izpadel v polfinalu MNZ pokala 16.04.2015
NK Ivančna Gorica – AŠK Bravo 2:1 (0:1)
Nogometaši AŠK Bravo so igrali polfinalno pokalno tekmo MNZ Ljubljana na zelo vročem igrišču v Ivančni Gorici. Na tekmi smo videli več rdečih kartonov kot golov. Sodnik je na vsaki strani izključil dva igralca. NK Ivančna Gorica je zaključek tekme dočakala bolj umirjeno, saj so se v finale uvrstili z golom v 95. minuti srečanja. Bilo je 2:1 za NK Ivančna Gorica.
Kadeti do 15. zmage v sezoni 14.04.2015
Ekipe starejših selekcij so znova pokazale, da gredo v pravo smer, a z izjemo kadetov, ki so se merili proti vrstnikom NK Olimpije, ni uspelo zmagati nikomur. Ekipa U17 je mestne rivale premagala z 1:0, ekipi U19 in U17B pa sta proti svojima nasprotnikoma remizirali z 1:1. B ekipa kadetov je doma igrala proti ND Slovan. Starejši dečki so bili na zaključnem turnirju Nike Premier Cupa v Kopru, kjer so zasedli končno 6. mesto.
Ekipa AŠK Bravo je še enkrat več dokazala, da je zvesto sledi zastavljenemu cilju: uvrstitvi v 3. SNL. Tokrat so v 14. kolu RLL premagali NK Cockta Kresnice s kar 7:0. Že v 1. polčasu so jim na domačem igrišču nasuli 3 gole, v 2. polčasu pa hat-trickom Matica Žnidaršiča postavili končni rezultat. s Tretjo zaporedno zmago brez prejetega gola je ekipa AŠK Bravo zavzela prvo mesto na prvenstveni lestvici.