FILTER leto: mesec: niz:

rezultat: 1-10 od 2409
1 2 3 4 5 6 7 ... 239 240 241
Mladinci tokrat boljši od članov 28.07.2014
Varovanci trenerja Aleša Arnola so drugi teden priprav zaključili s pripravljalno tekmo proti NK Ivančna Gorica. Kljub temu, da naši mladinci niso igrali proti vrstnikom, ampak proti članom, so slavili s 3:1. A bistveno pomembnejše zadeve od rezultata so v tem obdobju naloge, ki jih določi trener. Le-ta pa je bil po videnem v Ivančni Gorici precej zadovoljen. Poglejte si tudi fotogalerijo obračuna.
Naj se igre začno 26.07.2014
2. Evropske univerzitetne igre
V Rotterdamu so uradno odprli 2. Evropske univerzitetne igre. Na igrah na Nizozemskem bo imela ljubljanska univerza zelo močno zastopstvo, saj se tja odpravljal kar 31 športnikov in športnic. Nastopili bodo v treh športih, največ pa bo nogometašev. Pri slednjih je veliko igralcev, ki igrajo za ekipo AŠK Bravo. Nogometaši bodo odšli v Rotterdam v začetku avgusta, saj nogometni turnir traja med 2. in 8. avgustom.
Prepričljiv začetek starejših selekcij 25.07.2014
Nogometaši starejših selekcij NK Bravo (U19-U15) so v pravem pripravljalnem naletu, saj poleg velike količine treningov igrajo precej pripravljalnih tekem. Vse tri omenjene selekcije so bile ta teden v Reki na delovnem obisku. Proti vrstnikom so bili na znameniti Kantridi uspešni kadeti in mladinci, starejši dečki pa so izgubili z 2:3. Že konec tedna vse ekipe čakajo že nove pripravljalne tekme.
AŠK Bravo z novim trenerjem 23.07.2014
​Ekipa AŠK Bravo, ki se že drugi teden pripravlja na novo sezono, je doživela nenadno spremembo. Dosedanji trener Goran Stankovič je ekipo nepričakovano zapustil, saj je dobil priložnost trenirati na Kitajskem. Njegovo vlogo je prevzel nekdanji trener NK Ivančna Gorica in selektor MNZ Ljubljana Boštjan Kreft.
​Začeli tudi mlajši dečki 22.07.2014
Potem, ko so prejšnji teden s treningi in pripravami začele starejše selekcije NK Bravo, so ta teden na igrišča po počitnicah stopili tudi nogometaši selekcij U13 in U12. Ekipo U13 je letos prevzel novi trener v sistemu Bravo Luka Anžur, pri ekipi U12 pa ostaja trener Matej Škrbec, ki je žezlo glavnega trenerja prevzel od Dejana Grabiča. Ekipe mladincev, kadetovi in starejših dečkov se sredi tedna odpravlja na prijateljsko srečanje v Rijeko.
Mladinski ''team Building'' v Celju 19.07.2014
Sredi priprav na novo sezono so se naši mladinci odpravili na tekmo 1. kroga Prve lige med NK Celje in NK Zavrč. Predsednik NK Bravo Darko Klarič je fantom omogočil ogled tekme 1. SNL, kjer so za NK Celje nastopili številni mladi nogometaši.
​Zahvala za 7 letni trud 18.07.2014
Po koncu sezone 2014/2013 se je od NK Bravo poslovil kadet Vito Ninković. Vito je bil član NK Bravo kar 7 let, pred novo sezono pa se je skupaj z družino odločil menjati nogometno sredino. Prestopa ne bi izpostavljali, če se obe strani ne bi razšli na tako spoštljiv in prijateljski način.
Pred sezono: ''Gradimo na dobrih stvareh'' 17.07.2014
NOVA SEZONA JE PRED NAMI
Ta teden so se začele priprave starejših selekcij NK Bravo pred sezono 2014/15. Zato je prav, da pogledamo kakšne cilje, usmeritve in izzive smo si zastavili v NK Bravo za prihodnjo sezono. ''Naša prioritetna naloga nove sezone je ustvariti sinergijo ter pripadnost klubu, ki mora biti vidna tako na tekmah AŠK Bravo kot selekciji CICI'', v svojem pogledu na novo sezono razmišlja sekretar Matjaž Jakopič.
Znan razpored tekem za novo sezono 16.07.2014
Krovna nogometna organizacija je že pripravila razpored za tekme starejših kategorij, ki tekmujejo v državnih prvenstvih. Tako bosta tekmi 1. kroga naši kadeti in mladinci odigrali 9. 8. 2014. Najprej jih čaka gostovanje v Novem mestu, ko se bodo srečali z vrstniki NK Krka. Ekipa U15 z novima trenerjema Darjanom Šuštarjem in Aljažem Gornikom bo sezono odprla z derbije proti ekipi NK Olimpija. Tekma 1. kroga bo na sporedu 16. 8. 2014 na ŠPL-ju.
​Trenerska piramida za sezono 2014/15 14.07.2014
Z današnjim dnem so se v NK Bravo uradno začele priprave na novo sezono. Prvi so na igrišča v Športnem parku Ljubljana stopili nogometaši selekcij U19, U17 U15 in U14. Prav v omenjenih ekipah pa je prišlo do največjih sprememb, tako med igralci kot tudi med trenerji. Pred vami je nova trenerska piramida za sezono 2014/2015 v kateri bodo med trenerji v NK Bravo trije novi obrazi: Aleš Arnol, Primož Zver in Luka Anžur.

rezultat: 1-10 od 2409
1 2 3 4 5 6 7 ... 239 240 241