rezultat: 1-10 od 2878
1 2 3 4 5 6 7 ... 286 287 288
U15: Slovenija dobila turnir narodov 02.05.2016
Svetlin znova v prvi enajsterici.
Neverjetno. Mladi upi slovenskega nogometa, reprezentanca U15, je pod vodstvom Dušana Kosiča osvojila turnir narodov. Po fenomenalnih rezultatih v skupinskem delu in na poti do finala, je na zadnji tekmi padla še Japonska.
NK Bled - AŠK Bravo 0:2 (0:1)
Potem ko ne Ivančni Gorici ne Iliriji ni uspelo zmagati na težkem gostovanju na Bledu, je to uspelo AŠK Bravo. S po enim golom v vsakem polčasu so bili varovanci Boštjana Krefta z 2:0 boljši od NK Bled in še naprej ohranjajo povsem realne možnosti za vrh lestvice v 3. SNL-center. Že v sredo jih čaka obračun 23. kola proti NK Kolpa. Najlepše trenutke tekme proti NK Bled si lahko ogledate v videu.
AŠK na težko gostovanje na Bled 29.04.2016
Potem, ko sta se na Bledu v spomladanskem delu prvenstva 3. SNL-center opekli vodilni dve ekipi lige, sedaj težko gostovanje na igrišču ŠP Bledec čaka AŠK Bravo. Po treh zaporednih zmagah so varovanci trenerja Boštjana Krefta dobro razpoloženi, a na Bledu bodo morali odigrati odlično. Na zelenice bodo praznični konec tedna stopili tudi nogometaši U19 in U17, ki se v sklopu 26. kola 1. SML/SKL odpravljajo na gostovanje v Novo Gorico.
SLO: U15 odlični na turnirju narodov! 28.04.2016
Tamar Svetlin pomemben člen reprezentance
Reprezentanca do 15 let se v Gorici meri na močnem mednarodnem turnirju imenovanem Turnir narodov. V skupini C so začeli odlično, najprej so premagali Brazilijo z 2:1, nato remizirali z ZDA z 2:2, na 3. tekmi pa so premagali Hrvaško in se uvrstili v sobotni polfinale. Pomembno vlogo v reprezentanci U15 nosi naš Tamar Svetlin. Na reprezentančni akciji povabljeni tudi letniki 2000 in 2002 na tekmo MNZ reprezentance.
AŠK Bravo - NK Jesenice 4:1 (4:1)
Tekmo 21. kolo 3. SNL-center sta ekipi AŠK Bravo in NK jesenice odigrali v dopoldanskem terminu. Ekipa Boštjana Krefta je odlično vstopila v tekmo in po vsega 10 miuntah vodila z 2:0. V 1. polčasu je blestel Ibrahim Mensah, ki je dosegel hat trick, polčas pa se je končal z vodstvom AŠK Bravo s 4:1. V 2. polčasu je tempo igre nekoliko padel, rezultat pa se ni spremenil. AŠK Bravo je prevzel 1. mesto na lestvici 3. SNL-cneter.
​FOTO: Zmage še naprej krasijo mlajše selekcije 26.04.2016
Tudi ta konec tedna so mlajše selekcije NK Bravo z rezultati na tekmah dokazale, da se v nogometni šoli Bravo dela odlično. Ekipa U14 je v 15. kolu zabeležila 14. zmago in z zmago s 5:1 proti NK Kočevje ostala na vrhu prvenstvene lestvice. A igra ni zadovoljila obeh trenerjev. Ekipi U13 in U11 sta se dobro predstavili na Cordial Cupu. Drugi del selekcije U13 je remiziral z 2:2 pri Litiji, ekipa U12 pa je s 4:2 premagala NK Dolomiti Dragomer.
V 25. kolu 1 SML in 1. SKL sta se ekipi NK Bravo pomerili proti vrstnikom iz kluba NK Šampion. Čeprav so Celjani precej nižje na prvenstveni lestvici, to ne pomeni, da smo videli lahki tekmi. Tako kadetom kot mladincem je uspelo doseči zmagi. Obe ekipi pa sta svoji mreži ohranili nedotaknjeni. Prihodnji konec tedna jih čaka gostovanje v Novi Gorici.
ND Ilirija – AŠK Bravo 1:2 (0:1)
V 20. kolu 3.SNL-center smo na stadionu Ilirije spremljali ljubljanski derbi med ND Ilirija in AŠK Bravo. Na zanimivi tekmi, polni tempa smo videli dvakratno vodstvo gostov in končno zmago z 2:1 za AŠK Bravo. Gola sta prispevala Jaka Corn in Milan Tučič, ki sta zadela vsak v enem polčasu. Trener Boštjan Kreft je po tekmi dejal, da so fantje ''živeli'' za to tekmo.
Dobro razpoloženi na ljubljanski derbi 22.04.2016
ND Ilirija - AŠK Bravo
20. kolo 3. SNL-center prinaša še drugi ljubljanski derbi v letošnji sezoni. Tokrat se ekipa AŠK Bravo odpravlja na najbližje gostovanje, k ND Ilirija. Prvi derbi prestolnice se je končal z delitvijo točk, bilo je 1:1, tokrat pa se članska ekipa AŠK Bravo na gostovanje odpravlja v nekoliko spremenjeni zasedbi. Več pred tekmo je povedal vratar Jan Zibelnik.
​Vsi starejši doma 22.04.2016
V tokratnem tekmovalnem koncu tedna bodo 3 najstarejše ekipe NK Bravo igrale doma, na igriščih ŠPL-ja. Ekipi Kadetov in mladincev v soboto pričakujeta celjski Šampion, ekipa U14 pa bo igrala proti NK Kočevje. Selekciji U13 in U11 se bosta v Radomljah udeležili tradicionalnega Cordial Cupa, ekipi U11 in U10 pa se bosta odpravili v goste, prvi v Mengeš, drugi na turnir v Wilton v Avstrijo.