30.10.2021

Na 10. medsebojnem obračunu Olimpije in Brava je ekipa Dejana Grabića remizirala z 1:1. Za vodstvo je zadel Sandi Ogrinec, v sodnikovem dodatku pa je za remi poskrbel Svit Sešlar.

PLT, 15. krog:
NK Olimpija - NK Bravo 1:1 (0:1)
Sešlar 90.; Ogrinec 50.

Olimpija: Vidmar, Boakye (od 71. Fink), Milović, Crnomarković, Kompan Breznik, Tomić (od 85. Sešlar), Elšnik, Futacs, Nukić, Aldair, Ziljkić (od 81. Kurež)

Bravo: Josipović, Jakšić, Drkušić, Križan, Španring, Nsana (od 89. Trdin), Kramarič, Trontelj, Ogrinec (od 89. Kancilija), Maružin (od 26. Bajde), Memić (od 58. Sever)

"Dobra tekma. V prvem polčasu smo v fazi napada lepo odpirali in osvajali oba ključna medprostora. Prvi za napadalcema in drugi za vezistoma. Pozicijsko smo bili odlični in smo dobro prehajali na njihovo polovico. Iz podobne situacije smo fantastično izigrali nasprotnika za prvi gol. Škoda, da ni bilo tega več. Okrog 65. minute smo začeli izgubljati svežino in smo bili v napadu manj nevarni. Kljub temu so bili igralci neverjetno disciplinirani. Imamo odlično ekipo. Nasprotnik ima velik individualni potencial in tudi red v igri, tako da moramo biti na koncu s točko zadovoljni. Čestitke Olimpiji za dobro igro in tudi mlademu Sešlarju za izjemen zadetek," je po tekmi povedal Dejan Grabić.