7.12.2021

V zaostalem obračunu 19. kroga Prve lige Telemach smo se v Stožicah pomerili z ekipo Kalcer Radomlje. Po izenačenem 1. polčasu so Radomljani v drugem polčasu preko Nuhanovića (68´- 11m), Guzine (71´) in Cerarja (76´) uspelo priti do zmage s 3:0. Nova priložnost za zmago bo v nedeljo ob 15:00 uri, ko se bomo v zadnjem krogu jesenskega dela prvenstva v Stožicah pomerili z Aluminijem. S to tekmo bomo končali 1. del tekmovalne sezone.

PLT, 19. krog:
NK Bravo RAVO - NK Kalcer Radomlje 0:3 (0:0)
Nuhanović (68´-11m), Guzina (71´), Cerar (76´)

"V tekmo smo vstopili solidno in si ustvarili tudi dve lepi priložnosti za vodstvo. Škoda, da nismo povedli. Med odmorom smo se dogovorili, da nadaljujemo z našim načrtom, le da ga izvajamo še bolje, še bolj intenzivno, natančno in tudi potrpežljivo. Tudi začetek drugega polčasa je bil dober, nato pa nas je enajstmetrovka netipično vrgla iz tira. Izgubili smo psihološko stabilnost in pravilne razdalje med igralci. Tudi naslednja gola sta bila posledica nečesa, kar ponavadi ne delamo. Vemo kam je treba pošiljati žoge pod pritiskom, kako igrati v takšnih situacijah. Zmanjkalo nam je enostavnosti in zaradi tega smo izpadli res naivno. Pred nami je le še obrčaun z Aluminijem in v nedeljo pričakujemo podobno tekmo. Če želimo biti uspešni, bomo morali biti boljši odločevalci na igrišču. Bolj se bo treba držati načrta za tekmo in od njega ne odstopati ob spremembi izida, hkrati pa bo treba popraviti intenzivnost razmišljanja, odigravanja in postavljanja," je po tekmi povedal glavni trener NK Bravo.