21.1.2020

Grabić: Dobra tekma v tem trenutku

Drugo pripravljalno tekmo so varovanci Dejana Grabića odigrali v Mariboru. Favorizirana ekipa vijoličastih je tekmo dobila z 1:0, a NK Bravo je odigral odlično tekmo. Po obračunu je bil zadovoljen tudi trener.

"Dobra tekma za nas v tem trenutku. Zopet smo dobili veliko informacij in odgovorov. Odigrali smo zelo solidnih 55-60 minut. Bili smo enakovredni, brez respekta, čvrsti, usmerjeni. Mariboru smo dopustili malo, spredaj pa na trenutke resno zapretili iz protinapadov. Veseli me taktična disciplina v prvem polčasu. Na tem nastavku bomo gradili naprej. V drugem polčasu smo očitno padli in bili slabi v dvobojih, v agresivnosti. Motiviranost in fokus igralcev, ki se borijo za prvo enajsterico je na prenizki ravni. Priložnosti bo vse manj - treba je zgrabiti vsako. Pozitivna stvar je bila predstava igralcev na preizkušnji, tudi nekateri mladinci so prvič začutili članski nogomet. Negativna stvar je lažja poškodba Abdurahimija," je ob povratku v Ljubljano povedal Grabić.