21.6.2019

HNK Rijeka boljša s 3:1

Varovanci Dejana Grabića so v petek popoldne odigrali prvo izmed štirih pripravljalnih tekem poletnega trenažnega ciklusa. Na Rujevici so proti Rijeki v prvem polčasu držali izid 0:0, v nadaljevanju so domači zadeli trikrat, naši enkrat.

Obe ekipi sta na obračunu, ki ga je spremljala peklenska vročina, veliko menjali in preizkušali. Dejan Grabić je od trenutnega kadra pogrešal le Darka Zeca, vsi ostali so dobili priložnost za dokazovanje. V prvem polčasu sta bila Mustafa Nukić in Luka Žinko blizu zadetka. Žinko je celo stresel okvir gola.

Rijeka je svoje zadetke dosegla v 57., 69. in 82. minuti. Gol za NK Bravo je prispeval Tadej Žagar Knez v sodnikovem dodatku.

Za NK Bravo so začeli: Gril, Ihbeisheh, Kurtović, Brekalo, Klemenčič, Agboyi, Žinko, Kirm, Križan, Piskule, Nukić

Igrali so še: Tavčar, Urh, Vekić, Španja, Đajić, Žagar Knez, Aljoša, Palamar, Trontelj, Matko, Dabro, Kancilija

Jutri člane čaka klubsko testiranje v ponedeljek pa se ekipa odpravlja na enotedenske priprave v Čateške toplice. Do začetka PLTS, kjer naše fante v prvem krogu čaka NK Olimpija, bo NK Bravo igral še proti:
  • sreda, 26.6. Balzan (Malta) v Krškem ob 18:00