22.11.2023

Mladinci izgubili z Ilirijo

Tekma 14. kroga mladinskega prvenstva med Bravo Mastercard in Ilirijo se je končala z zmago gostov. Obračun bi moral biti odigran že pred tedni, a je bil zaradi vremenskih razmer takrat odpovedan.

Mladinska liga, 14. krog:
Bravo Mastercard - Ilirija Extra-Lux 1:2 (1:1)
Šabotić 29.; Novak 5., Vučko 75.

Gol Šabotića v prvem polčasu:

Bravo Mastercard: Tavčar-Žužek (2008), Jusić (2006), Čenčič (2006), Judež (2006), Bajc (2007), Pučnik (2005), Stražišar (2005), Kopatin (2006), Stojanoski (2007), Jančič (2006), Šabotić (2007)

Klop:
Karo (2005), Kraševec (2007), Midžan (2006), Šimnovec (2008), Drobež (2007), Brecelj (2007), Raspet (2007), Lulić (2007)

Menjave:
58. min Midžan / Stojanoski
63. min Kraševec / Bajc
80. min Raspet / Jančič
84. min Drobež / Stražišar

"Odigrali smo odličen prvi polčas proti močnemu tekmecu, sploh v smislu kombinatorike, agresivnosti in tempa, vendar rezultatsko nismo nadgradili te igre. Pred nasprotnimi vrati bi morali biti bolj odločni. Lahko pa bi bilo tudi slabše, saj bi po slabšem delovanju obrambe lahko zaostajali tudi z 0:2. Drugi polčas smo odigrali malce slabše, čeprav še vedno dobro. Nenačrtovane menjave so nam malo porušile ravnovesje in ritem, vseeno pa smo imeli čisto priložnost za 2:1, namesto tega pa smo bili hitro kaznovani iz standardne situacije. Res sem zadovoljen z igro, žal pa spet ne z individualno odgovornostjo in odločnostjo, zaradi česar smo bili spet kaznovani," je po tekmi razložil Tomaž Petrovič, glavni trener Bravo Mastercard.