22.10.2022

Tekma NK Bravo - NK Celje prekinjena, nadaljevanje v ponedeljek

Močno deževje v Ljubljani je poskrbelo, da se bo drugi polčas tekme med NK Bravo in NK Celje odigral kasneje. Drugi polčas se bo odigral v ponedeljek ob 16:00.

Bravo je v srečanje krenil z dobro energijo, ki ekipo krasi že nekaj zaporednih tekem. Borbena in nepopustljiva igra se je nagradila in nadgradila tudi z zadetkom v 10. minuti, ko je žogo v gol pospravil David Flakus Bosilj. Po dveh zadetkih v pokalu je bil to njegov prvenec za NK Bravo tudi v državnem prvenstvu.

V nadaljevanju je središče pozornosti prevzelo vreme. Močan dež je dodobra razmočil igrišče, a bi se rezultat kljub vsemu lahko spremenil. Da do tega ni prišlo, je poskrbel Gal Lubej Fink na golu domačih, ki je nevaren strel Popovića izbil preko prečke.

Pred začetkom 2. polčasa sta oba kapetana ekip v družbi glavnega sodnika Mihaela Antiča preverila stanje igrišča. Po nekajminutnem preverjanju se je sodnik odločil, da nadaljevanje tekme ne bi bilo regularno.

Obračun se bo tako nadaljeval v ponedeljek 24. oktobra ob 16:00. Vstop bo prost.